TENAX

Automatyka do rolet antywłamaniowych


Technical specifications »

Automatyka rolet antywłamaniowych

Modele Tenax od fazy projektowej aż po gotowy produkt poddawane są najbardziej szczegółowym testom, by zagwarantować Wam najlepszą jakość mimo upływu czasu. Zbudowane są z dwóch odlewanych pod wysokim ciśnieniem powłok z aluminium o wysokiej gęstości. To hit pod względem lekkości i odporności. Idealna grubość i precyzyjne wykonanie powłok zapewniają im stabilność i trwałość, dzięki czemu są w stanie przejść każdą próbę. Szczególną uwagę poświęcono mechanice reduktora, co wyciszyło jego pracę.

Bezpieczeństwo pod każdym względem

Dla LIFE bezpieczeństwo ma fundamentalne znaczenie. Przejawia się ono w 100% w każdym rozwiązaniu. LIFE dzięki zaawansowanym systemom elektronicznym przewidziało i wyeliminowało wszelkie niedogodności, zabezpieczając tajność kodów zdalnego sterowania oraz zapewniając pionierską solidność materiałów, trwałość i wiarygodność, zawczasu chroniąc inwestycję użytkownika.

Absolutna wiarygodność

Jakość LIFE rodzi się już w fazie projektu. Jest gwarantowana poprzez użycie najlepszych części i precyzyjne wykonanie oraz potwierdzona przez najbardziej prestiżowe marki zgodnie międzynarodowymi normami. Produkty LIFE zapewniają bezpieczeństwo pod każdym względem. Koncepcja LIFE bierze pod uwagę wymagania swoich klientów, troszczy się o ich pracę, zapewniając skuteczność w każdych warunkach. Czy można chcieć więcej od życia?

Szybka instalacja

Do konfiguracji systemu wystarczy tylko kilka kroków: inteligentne urządzenie, które w każdej sytuacji dostarcza wielu rozwiązań i odpowiedzi na temat instalacji i użytkowania. Przejrzyste i kompletne instrukcje montażu pomagają oszczędzić czas. Dodając do tego najwyższą jakość, nowoczesny design oraz pakiet spersonalizowanych usług, LIFE pozwoli Ci osiągnąć najlepsze rezultaty w dziedzinie techniki oraz najwyższy stopień zadowolenia.