GEBOX

Centrale sterujące z mikroprocesorem


Technical specifications »

Centrale sterujące

LIFE w wyjątkowy sposób rozwiązuje istniejące dotychczas problemy związane z domową automatyką - zaczyna od samej centralki sterującej. Gebox i Gebox Digital Life Technology to w rzeczywistości cała seria szczególnych rozwiązań dla sterowania zautomatyzowanymi bramami z zasilaniem na 230 lub 24 V, które montowane są oddzielnie lub też są bezpośrednio zintegrowane z silnikiem. Te wszechstronne “mózgi” nie tylko umożliwiają pełną regulację wszystkich trybów otwierania i zamykania, ale także zapewniają całkowite bezpieczeństwo dzięki komunikacji z enkoderem, który ma zastosowanie we wszystkich silnikach LIFE. A wszystko to przy maksymalnej prostocie w użytkowaniu, fascynującej stylistyce i doskonałemu “hardware”.

Jakość widoczna na pierwszy rzut oka

Deszcz, lód słońce... centralka GEBOX nie boi się niczego, ponieważ jej idea zrobiła się z wielu analiz i bazuje na wysokiej jakości produktów LIFE. Obudowa wykonana z wytrzymałych tworzyw sztucznych jest idealnie szczelna i gwarantuje perfekcyjne funkcjonowanie także w ekstremalnych temperaturach: od -20 do +70 stopni. Odporna na wszystko - jest także miła dla oka, ponieważ LIFE jest zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami: nie tylko pod względem technologii, ale również estetyki.

Sposób funkcjonowania “skrojony na miarę”

Dzięki centralce GEBOX programowanie funkcji silnika stało się bardzo proste. Centralka GEBOX LIFE umożliwia wprowadzenie parametrów przy użyciu praktycznej i ergonomicznej klawiatury wpozażonej w całą serię świecących kontrolek, które na bieżąco pokazują stan programowania. Jakiś przykład ? Istnieje możliwość zdefiniowania czasu opóźnienia podczas otwierania i zamykania, modulowania siły elektromechanicznej, czułości urządzeń bezpieczeństwa, funkcjonowania automatycznego, półautomatycznego lub ręcznego, otwierania częściowego dla pieszych... i wiele, wiele innych. Po zamontowaniu centralka GEBOX jest natychmiast gotowa do pracy.

Szybka i dokładna instalacja

LIFE już na etapie projektowania myśli także o instalatorach: obudowa jest przygotowana do ulokowania trasformatora lub akumulatora - zgodnie z wybranym rodzajem zasilania. W dolnej części wyżłobiono rowek umożliwiający przepuszczenie kabli przez 5 otworów, ponadto pokrywa jest wyposażona w odpowiednie zaślepki z plastiku, które zatuszują śruby mocujące. Jak wszystkie produkty LIFE, także GEBOX wyposażony jest w łatwe instrukcje montażu.