SINUO

Automatyka do bram


Accessoires

Technical specifications »

Automatyka do bram skrzydłowych

Automatyka do bram o skrzydłach do 5 metrów Sinuo zadowoli nawet najbardziej wymagających. Silniki zasilane są napięciem 230V, jednocześnie zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa. Sinuo łączy w sobie optymalną trwałość i wytrzymałość z nowoczesnym wyglądem. Towarzyszą temu projekty i wykonanie stojące na najwyższym według standardów jakości poziomie oraz design i funkcjonalność najlepiej rozwinięte na rynku.

Funkcjonalność przede wszystkim

LIFE pomyślało o wszystkim, co mogłoby poprawić jakość życia użytkowników oraz ułatwić pracę instalatorów i techników. Od zdejmowanej dzięki dwóm bez trudu dostępnym śrubom obudowy, aż do mechanizmu odblokowującego, doskonale chronionego przed działaniem wody, ziemi i innych ciał obcych. Dodatkowo, mimo że przewiduje się rzadkie korzystanie z mechanizmu odblokowującego, został on zaprojektowany tak, by używało się go z jak największą łatwością i bezpieczeństwem. Wygoda jest najważniejsza.

Zaprojektowane, by trwać

Modele Sinuo od fazy projektowej, aż po gotowy produkt poddawane są najbardziej szczegółowym testom, by zagwarantować Ci najlepszą jakość mimo upływu czasu. Zbudowane są z dwóch powłok odlewanych pod wysokim ciśnieniem z aluminium o wysokiej gęstości. To hit pod względem lekkości i odporności. Idealna grubość i precyzyjne wykonanie powłok zapewniają stabilność i trwałość, dzięki czemu są w stanie przejść pomyślnie każdą próbę. Szczególną uwagę poświęcono mechanice reduktora, wyciszając jego pracę.

Pochwała prostoty

LIFE zna konkretne wymagania instalatorów, dlatego też zajęło się każdym szczegółem, by ich pracę uczynić łatwą, szybką i zyskowną. Instrukcje montażu są proste, czytelne, kompletne i prowadzą krok po kroku. W ten sposób oszczędza się czas i pracę, otrzymując doskonałe rezultaty – to kolejna zaleta LIFE. Poza bogatym wyborem rozwiązań, LIFE dostarcza także dużą gamę spersonalizowanych usług technicznych i handlowych.