SINUO DOOR

Automatyka do drzwi składanych


Technical specifications »

Automatyka do drzwi składanych

Sinuo Door ,automatyka dla drzwi ze skrzydłami o długości do 1,5m., spełni najwyższe wymagania: jest zasilana napięciem 230V i przystosowana do silnika 24V, by zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa. Łączy maksymalną wydajność i trwałość z przyjemnym, nowoczesnym wyglądem i absolutnie nowatorską elektroniką. Towarzyszą temu projekty i wykonanie stojące na najwyższym poziomie według standardów jakości a także design i funkcjonalność najlepiej rozwinięte na rynku.

Funkcjonalność przede wszystkim

LIFE pomyślało o wszystkim, co mogłoby poprawić jakość życia użytkowników oraz ułatwić pracę instalatorów i techników. Od zdejmowanej dzięki dwóm bez trudu dostępnym śrubom obudowy, aż do mechanizmu odblokowującego, doskonale chronionego przed działaniem wody, ziemi i innych ciał obcych. Dodatkowo, mimo że przewiduje się rzadkie korzystanie z mechanizmu odblokowującego, został on zaprojektowany tak, by używało się go z jak największą łatwością i bezpieczeństwem. Wygoda jest najważniejsza.

Zaprojektowane, by trwać

Modele Sinuo od fazy projektowej aż po gotowy produkt poddawane są najbardziej szczegółowym testom, by zagwarantować Ci najlepszą jakość mimo upływu czasu. Sinuo zbudowane są z dwóch odlewanych pod wysokim ciśnieniem powłok z aluminium o wysokiej gęstości. To hit pod względem lekkości i odporności. Idealna grubość i precyzyjne wykonanie powłok zapewniają im stabilność i trwałość, dzięki czemu są w stanie przejść pomyślnie każdą próbę. Szczególną uwagę poświęcono mechanice reduktora, co wyciszyło jego pracę.

Pochwała prostoty

LIFE zna konkretne wymagania instalatorów, dlatego też zajęło się każdym szczegółem, by ich pracę uczynić łatwą, szybką i zyskowną. Instrukcje montażu są proste, czytelne, kompletne i prowadzą krok po kroku. W ten sposób oszczędza się czas i pracę, otrzymując doskonałe rezultaty – to kolejna zaleta LIFE. Poza bogatym wyborem rozwiązań, LIFE dostarcza także dużą gamę spersonalizowanych usług technicznych i handlowych.