PROBO

Automatyka do bram garażowych sekcyjnych i uchylnych


Accessoires

Technical specifications »

Automatyka do bram garażowych sekcyjnych i uchylnych

LIFE nadaje nowy wizerunek branży automatyki domowej oferując szeroką gamę awangardowych urzadzeń. Przykładem jest Probo, specyficzna grupa siłowników do bram garażowych sekcyjnych oraz uchylnych. Oprócz możliwości wyboru pomiędzy róznymi mocami, Probo oferuje silnik skonstruowany specjalnie dla tego typu zastosowań, cechuje go również wszechstronność funkcji oraz wysoką jakość wykonania, dopracowana w każdym szczególe oraz fascynujący i awangardowy projekt. Niech również Państwo skorzystają z zalet produktów LIFE: to naprawdę duży krok naprzód w zakresie ”home integration”.

Bezpieczeństwo w czasie rzeczywistym

Niespodziewana przeszkoda pojawia się w zasięgu pracy bramy? Żaden problem: modele Probo są wyposażone w odpowiedni „enkoder”, który w razie potrzeby, przesyła natychmiast sygnał do centralki telefonicznej. Centralka reaguje natychmiast i uruchamia działania mające na celu uniknięcie problemów, aby zapewnić bezpieczeństwo osób i przedmiotów. Łatwo dostępny panel sterowania umożliwia łatwą obsługę i programowanie wszystkich funkcji zgodnie z potrzebami użytkownika. Niezależnie od tego elektroniczna centralka jest juz fabrycznie przygotowana do pracy i wyposażona w dwa programy default , które umożliwiają podjęcie natychmiastowej eksploatacji: wystarczy jeden ruch i mechanizm jest gotowy do pracy.

Specjalne tworzywa, oryginalne pomysły

Modele Probo powstają dzięki wykorzystaniu przez firmę LIFE najnowszych zdobyczy nauki w zakresie poszukiwania nowych technologii i systemów, które są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom. Siłowniki Probo produkowane są z najlepszych materiałów i przy zwróceniu szczególnej uwagi na wymogi najbardziej rygorystycznych standardów jakości w celu zapewnienia maksymalnej trwałości i perfekcyjnej eksploatacji w czasie. Siłownik został dokładnie opracowany i udoskonalony do napędu bram garażowych sekcyjnych i uchylnych. Mechanizm awaryjnego odblokowywania obsługuje się bardzo łatwo a ponowne zablokowanie nastepuje automatycznie. Oba typy napędów - zarówno pasowy jak i łańcuchowy - są niezawodne i gwarantują cichą pracę.

Prosty montaż, zaawansowane funkcje

LIFE zna konkretne wymagania monterów, dlatego dopracował każdy szczegół, aby umożliwić im łatwiejszą, szybszą i bardziej satysfakcjonującą pracę. Instrukcje montażu są jasne, kompletne i czytelne - opisują krok po kroku kolejne fazy montażu. Dzięki temu oszczędza się czas i pracę a otrzymuje doskonały efekt końcowy, co stanowi jeszcze jedną korzyść z zastosowania produktów LIFE. Oprócz kompletnego wachlarza ofert LIFE gwarantuje równiez szeroką gamę usług technicznych i handlowych: przyszłość „home integration” już się rozpoczęła.