PLUS

Automatyka do bram uchylnych


Accessoires

KIT »
Technical specifications »

Automatyka do bram uchylnych

LIFE, nowy punkt odniesienia w dziedzinie „home integration”, przedstawia Wam Plus: napęd do bram uchylnych, który poprawi jakość Waszego życia. Napęd ten zaspokoi każde wymagania: jest zasilany napięciem 230V i przystosowany do silnika 24V, by zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa. Łączy maksymalną wydajność i trwałość z przyjemnym, nowoczesnym wyglądem i absolutnie nowatorską elektroniką. W skrócie: Plus da Wam więcej, bo taka jest filozofia LIFE.

Mamy oko na Twoje bezpieczeństwo

Jak wszystkie silniki LIFE, także model Plus, wyposażony jest w enkoder. Zadaniem tego urządzenia jest monitorowanie pozycji skrzydła bramy w czasie rzeczywistym oraz sygnalizowanie centrali sterującej (wbudowanej bądź montowanej zewnętrznie) o ewentualnych przeszkodach. W praktyce, system ten daje poczucie obecności niezawodnego strażnika, czuwającego nad Waszym bezpieczeństwem. To nie wszystko. Urządzenie uprzedza również ograniczniki krańcowe, które aktywują się automatycznie zarówno przy otwieraniu jak i zamykaniu.

Nowość zaprojektowana by trwać

Modele Plus zostały zaprojektowane i skonstruowane bez oszczędzania na jakości. Obudowa wykonana jest z odlanego pod wysokim ciśnieniem aluminium o wysokiej gęstości, materiału zarówno lekkiego, jak i odpornego. Powłoki zewnętrznej, będącej „wizytówką” fabryki LIFE, nie da się odkształcić. Silnik i główne koła zębate umieszczone są na grubych łożyskach, panewkach i odstępnikach, co gwarantuje wysoką odporność i trwałość. W wersji z wmontowaną centralą, panel sterujący znajduje się wewnątrz powłoki ochronnej i pozwala na personalizację wszystkich funkcji. Dodatkowo, dla zaspokojenia najczęstszych potrzeb, zainstalowane zostały dwa domyślnie skonfigurowane programy bazowe - nie ma nic prostszego i szybszego.

Szybsza instalacja, łatwiejsze utrzymanie

LIFE pomyślało o wszystkim, co mogłoby poprawić jakość życia użytkowników oraz ułatwić pracę instalatorów i techników. Oba ograniczniki krańcowe posiadają okablowanie, obudowa zaś, jest łatwo zdejmowalna, dzięki dwóm zewnętrznym śrubom. Jedna z nich służy dodatkowo do przymocowania klosza lampy ostrzegawczej, który można łatwo zdjąć, by zmienić żarówkę. Dodając do tego najwyższą jakość, nowoczesny design i pakiet spersonalizowanych usług – jeszcze łatwiej wkroczyć do świata LIFE - świata pełnego prawdziwych korzyści.