Nasze zalety

Integracja z domem

Rozwiązania LIFE, tworzone na podstawie konkretnych wymagań rynkowych idą jeszcze dalej, przewidując coraz większą potrzebę integracji i interakcji z domotyką jutra: od zamków do oświetlenia, od klimatyzacji, aż po sprzęt AGD.

Zaawansowane rozwiązania

Produkty LIFE powstają ze współdziałania dwóch sekcji działu Badań i Rozwoju. Jedna z nich odpowiada za część elektroniczną urządzeń, a druga za ich części mechaniczne. Celem LIFE jest bowiem „stworzenie różnicy” w dziedzinie rozwiązań automatycznych.

Absolutna wiarygodność

Ten nowoczesny system umożliwia zarządzanie sprzętem i jego personalizację poprzez wykorzystanie oprogramowania do zainstalowania na komputerze, a następnie na przenośnym programatorze. Do zarządzania zaleca się piloty z serii VIP2R i VIP4R, które obsługują wszystkie aktualnie produkowane odbiorniki.

Ułatwiona instalacja

Z LIFE nawet najbardziej zaawansowane i skomplikowane systemy stają się proste do zainstalowania. Jest to możliwe dzięki serii rozwiązań i warunków technicznych przewidzianych już w fazie projektu. Jeszcze bardziej ułatwiają to przejrzyste i kompletne instrukcje montażu, co pozwala instalatorom oszczędzić czas, zoptymalizować swoją pracę i osiągnąć najlepsze wyniki zawodowe.

Innowacyjne usługi

LIFE oferuje wykonawcom i użytkownikom pełną gamę spersonalizowanych usług przed, w trakcie i po instalacji: od merchandisingu do usług finansowych, od projektowania do etapu produkcji, od zinformatyzowanego wsparcia technicznego po Zielony Numer, służący informacją techniczną i odpowiedzią na szczególne prośby.

Bezpieczeństwo

Dla LIFE bezpieczeństwo ma fundamentalne znaczenie. Przejawia się ono w 100% w każdym rozwiązaniu: LIFE, dzięki zaawansowanym systemom elektronicznym, przewidziało wszelkie niedogodności, zabezpieczając tajność kodów zdalnego sterowania oraz zapewniając pionierską solidność materiałów, trwałość i wiarygodność, zawczasu chroniąc inwestycję użytkownika.