ERGO

Automatyka do bram skrzydłowych


Technical specifications »

Automatyka do bram skrzydłowych

Nowa marka w “home integration”, nowa marka wśród podziemnych siłowników do bram skrzydłowych: LIFE prezentuje siłownik Ergo. Ta seria produktów, równie kompletna co innowacyjna, oferuje Państwu szeroką gamę rozwiazań od wersji 230 V do 24 V, z ruchem wolnym lub szybkim. Wyróżnia ją także awangardowość projektu, trwałość oraz solidna jakość wykonania z najlepszych materiałów, pełne bezpieczeństwo i funkcjonalność zaawansowanej elektroniki.

Perfekcyjne mechanizmy

Mechanizm odblokowania jest perfekcyjnie osłonięty przed dostaniem się wody, drobinek ziemi i innych ciał obcych. Ponadto, chociaż jego używanie jest przewidziane raczej rzadko, to jednak został on zaprojektowany w sposób zapewniający maksymalną prostotę, szybkość i bezpieczeństwo użytkowania: dodatkowa wygoda. Jak inne modele LIFE także Ergo jest wyposażony w zintegrowany system bezpieczeństwa złożony z optycznego „enkodera”, który zauważa każdą przeszkodę, także nieprzewidywalną, na trasie ruchu bramy oraz z elektronicznej centralki, która uruchamia natychmiastowo środki bezpieczeństwa.Do enkodera należy dołożyć jeszcze obecność specjalnych urzadzeń „wyłączników krańcowych”: odpowiedz na każdą ewentualność. Otwieranie skrzydła jest kontrolowane do 90 i 110° przez łatwo regulowany system śruby szesciokątnej; ta sama wygoda jest przewidziana także przy ograniczniku zamykania.

Spójrz na jakość ukryta pod ziemią

Ergo oznacza podwyższoną jakość i troskę o detale dla stworzenia systemu, który przetrwa długi okres eksploatacji. Obudowa wykonana jest z aluminiowego odlewu ciśnieniowego o wysokiej gęstości, przez co uzyskano obniżenie ciężaru i zarazem podwyższona trwałość. Korpus silnika jest wykonany z odlewu ciśnieniowego i pokryty proszkowo lakierami epoksydowymi. Skrzynka fundamentowa o regularnych kształtach wykonana jest z cynkowanej stali tropikalizowanej z domieszką miedzi, co wydatnie przedłuża jej żywotność. W dnie o zwiększonej grubości znajdują się otwory drenażowe zaopatrzone w plastikowe zaślepki, które zapobiegają przedostaniu się do wnętrza zanieczyszczeń podczas zabudowy. Siłownik umieszczony jest na dwóch wspornikach o wysokości 20 mm, co zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń i ułatwia konserwację.

Optymalnie przygotowany

LIFE ułatwia życie i pracę monterom: model Ergo wyposażony jest w jasne, wyczerpujące i proste instrukcje montażu, które krok po kroku pomagają w uruchomieniu instalacji. Do tego wszystkiego jakość, która sprosta najbardziej wymagającym użytkownikom, pełna gama produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb: wejście w nową erę „home integration” nigdy jeszcze nie było tak proste!