ARMOR

Automatyka do bram skrzydłowych


Accessoires

KIT »
Technical specifications »

Automatyka do bram skrzydłowych

LIFE otwiera nowe perspektywy w sektorze automatyki: także, jeśli chodzi o siłowniki do bram skrzydłowych. Gama siłowników elektromechanicznych z ramieniem łamanym. Armor oferuje szeroką możliwość wyboru w wersjach 24 V d.c. i technologia DIGITAL LIFE TECHNOLOGY. Jest to owocem projektu i realizacji na bardzo wysokim poziomie, w zgodzie ze standardami wysokiej jakości, designu i funkcjonalności najbardziej zaawansowanymi we współczesnym świecie. Ale to nie wszystko, odkryjcie także i Wy wszystkie korzyści tego i innych produktów firmy LIFE: otwórzcie nowa ere „home integration”.

Natychmiastowe bezpieczeństwo

Armor wyposażony jest w czułe oko i mózg, a są nimi : enkoder optyczny, centralka elektroniczna oraz wyłaczniki krąncowe. Enkoder kontroluje funkcjonowanie bramy i natychmiast rozpoznaje obecność osoby lub jakiegokolwiek przedmiotu, który znajdzie się niespodziewanie w zasięgu jego działania. Centralka przetwarza wszystkie te informacje i uruchamia w rzeczywistym czasie śródki bezpieczeństwa dostosowane do danej sytuacji . A ponieważ bezpieczeństwa nigdy nie jest za dużo, Armor jest wyposażony także w dwa urządzenia wyłączania krancowego, które dodatkowo wysyłają niezwykle precyzyjny sygnał dotyczący pozycji bramy.

Nowość zaprojektowana, by trwać

Modele Armor są przemyślane i zrealizowane bez oszczędzania na jakości . Obudowa wykonana jest z aluminiowego odlewu ciśnieniowego o wysokiej gęstości, przez co uzyskano obniżenie ciężaru i zarazem podwyższona trwałość. Forma zewnetrzna, marka fabryki LIFE, jest odporna na deformacje. Wał korbowy i podstawowe koła zębate opierają się na łożyskach, panewkach i podkładkach o dużych rozmiarach w celu zagwarantowania najwyższej solidności i wytrzymałości w czasie.

Prosta instalacja, natychmiastowa integracja

Protokół i interfejs DIGITAL LIFE TECHNOLOGY ułatwiają instalacje fotokomórek, transpondera, wyłaczników cyfrowych i innych urządzeń sterujacych. Nowe urządzenia są natychmiast rozpoznawane dzięki systemowi „plug and play”: to znaczy, że instalacja może być unowocześniana i poszerzana w każdym momencie. Tylko trzy ruchy, aby skonfigurować instalacje: inteligentne urządzenie, które jest w stanie w każdej sytuacji rozwiązać i odpowiedzieć na każde wymagania instalacji i uzytkowania. Jasne, łatwe i przystępne instrukcje montażu skracają czas potrzebny na instalacje. Dzięki wysokiej jakości, design i zindywidualizowanym rozwiązaniom LIFE, osiągniecie najwyższe poziomy techniki i zadowolenia.