SUPRA

Automatyka do szlabanów drogowych


Accessoires

Technical specifications »

Automatyka do szlabanów drogowych

LIFE, nowy lider na rynku automatyki, prezentuje nową gamę siłowników do szlabanów drogowych: LIFE przedstawia silnik Supra. W wersji z silnikiem 24 V d.c. i barierom aż do 4 m długości, grupa elektromechanicznych siłowników łączy szeroką mozliwość wyboru z projektem dopracowanym w każdym detalu, co wskazuje na najwyższy możliwy poziom jakości, estetyki i funkcjonalności. Wybranie produktów LIFE oznacza codzienne przekraczanie progu “home integration”: wkroczcie również i wy w świat bezpieczeństwa, korzyści i emocji!

Dodatkowy dotyk prostoty

Wszystkie funkcje szlabanu mogą być dowolnie i w bardzo prosty sposób programowane, zgodnie z własnymi wymaganiami i specyficznymi potrzebami zastosowania. Panel sterowania, idealnie zintegrowany i chroniony w większej obudowie jest dostępny w bardzo wygodny sposób jak również wyjątkowo prosty w obsłudze. Ponadto obecność dwóch wczytanych już programów umożliwia używanie urządzenia natychmiast: także tuż po instalacji.

Powiew klasy

Supra oznacza podwyższoną jakość i troskę o detale dla stworzenia systemu, który przetrwa długi okres eksploatacji. Dlatego obudowa, struktura wykonana ze stali cynkowanej , jest pokryta dodatkowo solidną powłoką z materiałów plastycznych antyuderzeniowych, których inspiracje zaczerpnięto z przemysłu samochodowego. LIFE: moc i kontrola odziane w elegancję i klasę najlepszych samochodów na rynku.

Prosta instalacja, natychmiastowa integracja

Protokół i interfejs DIGITAL LIFE TECHNOLOGY ułatwiają znacznie instalację fotokomórek, transpondera, wyłączników cyfrowych i innych urzadzeń sterujących. Nowe urządzenia są natychmiast rozpoznawane dzięki systemowi „plug and play”: w związku z tym istnieje mozliwość unowocześniania i rozbudowy instalacji w każdym momencie. Tylko trzy ruchy, aby skonfigurować instalację: inteligentne urządzenie, które jest w stanie w każdej sytuacji rozwiązać i odpowiedzieć na każde wymagania instalacji i użytkowania. Jasne, łatwe i przystępne instrukcje montażu skracają czas potrzebny na instalację. Dzięki wysokiej jakości, projektowi i zindywidualizowanym funkcjom LIFE, osiągniecie najwyższy poziom techniki i zadowolenia.