ACER

Automatyka do bram przesuwnych


Accessoires

KIT »
Technical specifications »

Automatyka do bram przesuwnych

LIFE, nowy lider na rynku automatyki, prezentuje nową gamę siłowników do bram przesuwnych Acer. Seria elektromechanicznych siłowników w wersjach 230V i 24V do bram o ciężarze do 400, 600 i 1200 kg stanowi połączenie szerokich możliwości wyboru z projektem, który jest dopracowany w każdym detalu. W ten sposób osiągnięto najwyższy poziom jakości, estetyki i funkcjonalności. Wybranie produktów LIFE oznacza codzienne przekraczanie progu “home integration”: Wkróczcie także i Wy w świat bezpieczeństwa, korzyści i emocji!

Powiew prostoty

Wszystkie funkcje bramy można dowolnie programować w maksymalnie prosty sposób zgodnie z wymaganiami dostosowanymi do warunków, w których napęd ma być użytkowany. Panel sterowania umieszczony w ochronnej obudowie jest łatwo dostępny i wyjątkowo prosty w obsłudze. Ponadto dzięki fabrycznie ustawionym dwóm programom system jest gotów do pracy natychmiast po zamontowaniu.

Idee i materiały, które przetrwaja w czasie

Acer to nowatorski projekt wykorzystujący innowacyjne materiały i technologie sprawdzone pod względem wytrzymałości, bezpieczeństwa i wykonania. Korpus wykonany z ciśnieniowego odlewu aluminiowego zapewnia nie tylko lekkość , ale gwarantuje także idealną trwałość bez względu na warunki atmosferyczne. Trwała obudowa zewnętrzna chroni części elektroniczne i mechaniczne przed uszkodzeniem oraz złymi warunkami pogodowymi. Części mechaniczne charakteryzują się wyjątkowymi cechami technicznymi: cały korpus silnika pokryty jest proszkowo lakierem epoksydowym, natomiast mechanizmy wyprodukowane są ze specjalnych, niezwykle wytrzymałych stopów.

Spokój przede wszystkim

Poza innowacją, bezpieczeństwo jest jednym z podstawowych założeń filozofii LIFE i dlatego wszystkie modele, zostały wyposażone w enkoder optyczny i wyłączniki krańcowe. Ich zadaniem jest ciągłe kontrolowanie położenia bramy i przekazywanie do elektronicznej centralki wszystkich informacji dotyczących jej pozycji jak równiez informacji o obecności ewentualnych przeszkód na jej drodze. Centralka reaguje natychmiast i uruchamia działania mające na celu uniknięcie problemów. Dodatkowo montowane są również odpowiednie urządzenia krańcowego wyłączania, które aktywują się automatycznie podczas otwierania i zamykania bramy - podwójne bezpieczeństwo!